• úterý 22. února 2005
  • Michal Berg

Budeme trénovat dvoufázově, říká Pavel Hulva

O p a v a - Ještě tři týdny mají hráči Slezanu na přípravu na baráž o prvoligovou soutěž. Po volném minulém týdnu, který většina hráčů využila k léčení zranění a nemocí, se v pondělí tým opět sešel a začal trénovat. "V tomto týdnu budeme trénovat jednofázově, od příštího týdne najedeme na dvouzázový tréning," uvedl trenér Slezanu Pavel Hulva. "Do té doby by se k nám měli přidat i poslední marodi,kteří ještě chybí," dodal.

První známý soupeř Slezanu v baráži, hokejisté Písku, již mají domluvený přípravný zápas s druholigovým Hodonínem. Opavští trenéři se také poohlíželi po vhodném spupeři, ale zatím nebyli úspěšní. "Všechny prvoligové týmy, kterým skončila sezóna, jako Olomouc, Havířov nebo Sareza, už dál na ledě nejsou a hráči se rozjeli domů. Pokusíme se ale ještě zajistit nějakého soupeře z Polska, kde právě probíhá první kolo play-off, pokusíme se oslovit některý z týmů, který v tom prvním kole vypadne," dodal Pavel Hulva.

Pokud se žádný přípravný zápas neuskuteční, nastoupí hráči Slezanu do dalšího zápasu až 15. března doma proti Písku.