Kryštof Stuchlík v týmu Czech Select White

Opaváci ve světě24.4.2012 | Filip Lefenda
Talentovaný opavský útočník Kryštof Stuchlík byl nominován do výběru Czech Select White. Czech Selects je ojedinělý projekt, který má za úkol rozvinout hokejové dovednosti a zkušenosti mladých hokejistů. Pro každou destinaci se vždy staví většinou více podobně silných družstev, o které se stará vlastní realizační tým. V podstatě se dá říci, že projekt Czech Selects sdružuje nejtalentovanější hráče daných ročníků.
Série těchto turnajů je zaměřena na období mimo sezónu (duben – červenec). Je tomu tak z důvodu, aby projekt Czech Selects nenarušoval aktivity jednotlivých klubů a hráč se tak mohl plně věnovat svému domácímu mančaftu.

Jak už bylo napsáno, této pocty se dostalo také opavskému mladíkovi Kryštofu Stuchlíkovi. Ten se dostal do finální nominace na 98 World Selects Invitational do celku Czech Select White. Turnaj se koná v Praze-Letňanech a bude probíhat od 24.4. do 28.4. Počet družstev je stanoven na osmnáct. Turnaje se zúčastní hráči narození v roce 1998 a mladší.

Nominace týmu Czech Select White

Brankáři: Adam Brízgala (Sparta), Matěj Žajdlík (Liberec)

Obránci: František Hrdinka, Martin Starosta (oba Letňany), Ondřej Vála (Pardubice), Filip Čechura, Petr Balabán (oba Liberec), Lukáš Doudera (Kladno), Libor Hájek (Kometa Brno), Martin Kučera (Litvínov)

Útočníci: Albert Michnáč (Sparta), Daniel Kurovský (Havířov), Vojtěch Krejčiřík (Olomouc), Matouš Bělohorský, Marek Zachar, Matyáš Kačírek, Tomáš Nezbeda, Samuel Solenský, Kryštof Stuchlík (Opava), Kristian Reichel, Martin Havelka (všichni Litvínov), Kryštof Hrala (Jihlava)


Aktuálně na webu