• sobota 10. února 2018

Mladí opavští hokejisté skončili čtvrtí na mezinárodním turnaji

Na mezinárodním turnaji v Uničově, který se konal ve dnech 2. až 4. února, zápolilo 8 družstev nadaných hochů. Hrálo se dvakrát 20 minut a kluci předvedli své nově nabyté zkušenosti z lednového přechodu z třetinového hřiště na celé. Hned v pátek Slezan porazil Vítkovice 5:2, což našim klukům udělalo obrovskou radost.

Nejkrásnějším zápasem celého turnaje bylo ovšem utkání s Frýdkem-Místkem v semifinále, kdy jsme prohrávali 0:3, ale kluci se nevzdali a ukázali svoji bojovnost, odhodlanost a v plném nasazení v posledních minutách vyrovnali, aby následně zvítězili 4:3 na nájezdy. „A to je ta správná cesta k hokejovému životu,“ dodal trenér Marek Harasim.

Sestava hráčů 2008:
Benš A., Černý D., Židek J., Polášek O., Dudek M., Glos V., Vizauer A., Weiss M., Ciminga O., Suchánek V., Suchánek L., Suchánek J., Harazim M., Pšenák M., Římský S., Pančura M., gólman - Kremer M.
Trenéři: Marek Harasim, Kamil Suchánek a Jindřich Římský