• úterý 15. listopadu 2016
  • Soňa Molatová | FOTO: Tomáš Paulík

Opava míří na led brněnské Techniky, zvládne Sovy potřetí v sezóně obrat o body?

Čtvrteční státní svátek oslaví Slezan bitvou o body. Klasická hrací středa se o den přesune a právě ve čtvrtek zamíří Opava do Brna změřit síly s Technikou. Sovám se letos příliš nedaří, v základní hrací době vyhrály z šestnácti pouze tři zápasy. Zároveň jsou jediným týmem, který Opava dokázala ve venkovním utkání letos porazit.

Technika momentálně setrvává na dně tabulky. V základní hrací době se ji povedlo vyhrát tři zápasy (poradila si s Novým Jičínem, Hodonínem a Kopřivnicí). Po nájezdech doma porazila Porubu, v prodloužení Valašské Meziříčí a venku na nájezdy udolala Kopřivnici.

Poslední společné utkání odehrály celky během 10. kola. Opava tehdy vyhrála na domácím ledě nad Technikou 5:2.

Začátek utkání: 18.00
Hokejové haly děti a mládeže, Brno
Vstupné: 50 KČ
Rozhodčí: Slavka – Linhart, Kleprlík