• úterý 10. října 2017
  • Redakce | FOTO: Lukáš Bajgar

Opavští míří za posledním týmem tabulky, ve středu se utkají s Kopřivnicí

Opavští hokejisté se za středečním soupeřem vydají do Kopřivnice. Přesto, že letošní sezónu otevřel poslední celek tabulky slibně výhrou nad Draky, v posledních zápasech se klub, kterému od letošní sezóny dělá sponzora automobilka Tatra, trápí.

HC TATRA Kopřivnice – HK Opava

Úvodní vhazování v 18.00

Zimní stadion města Kopřivnce

Rozhodčí: Koziol – Bartek, Dohnal

Kopřivnická bilance v letošní sezóně

Za předchozích devět kol nasbírala Kopřivnice pět bodů. Zápasy s Porubou nebo Drtiči by pravděpodobně ale nejradši vymazala ze své paměti. Zatímco s Ostravany prohrála vysoko 3:12, s Hodonínem už dvakrát padla po výsledku 2:8. Celkově z devíti zápasů počítají Kopřivničtí dvě výhry. V prvním kole si poradili se Šumperkem 8:5, později v prodloužení porazili valašskomeziříčské Bobry 4:3.

Předchozí společné utkání

Opava se s Kopřivnicí v letošní sezóně už jednou utkala. Před domácími fanoušky porazila Tatru 3:0 a na všech třech opavských gólech se podílel Lukáš Černý. Dvěma body se pak blýskl také kapitán Petr Chalupa.