, sobota 22. 11. 2003

HC Bílí Tygři liberec

7:4

15. Kapička (Pajič), 31. Kříž (Špaček, Dušek), 35. Kapička, 37. Pajič (Rýgl), 46. Šulc (Němec, Pabiška), 46. Špaček (Kříž), 60. Kapička (Derner) - 6. Martiník (Bršlica, Černý), 10. Davídek (Měch), 28. Ondrušek (Měch), 57. Weiss (Ondrušek) Vyloučení: 14:11 plus Plánovský (OPA) a Preussler (LIB) 10 minut Využití: 2:1 Oslabení: 1:0

Domácí zejména v první třetině dopláceli na svoji nedisciplinovanou hru a časté vylučování. Soupeř tak dvě přesilovky využil a ještě na začátku druhé třetiny vedl 3:1. Pak se Liberečtí zlepšili a přidali na přesnosti ve střelbě. Domácí se dostali do vedení až na 6:3. Hosté poté stihli jen snížit na dvoubrankový rozdíl, ale Tygři v závěru při vlastním oslabení přidali zaslouženě sedmý úspěch.