Okleštěná sestava schytala v Porubě debakl

• sobota 17. února 2018
  • Redakce | FOTO: Lukáš Bajgar

Poslední letošní měření sil s vedoucí Porubou skončilo pro naše barvy debaklem. Slezan odjel na led soupeře s torzem sestavy, která od favorita schytala celkem šestnáct branek. Spolehnout se Opava v utkání nemohla ani na svou gólmanskou jedničku Michala Waneckého, kterého mezi tyčemi museli zastoupit Filip Plánovský a teprve šestnáctiletý Jindřich Ovčáček.

46. kolo, sobota 17. 2. 2018

HC RT TORAX Poruba

Branky a nahrávky: 3. Zachar (Švarc, Adam), 9. Fojtík (Luka, Fišera), 11. Káňa J. (Fojtík, Fišera), 13. Fojtík (Fišera, Slavík), 24. Zachar (Nestrašil, Puškár), 27. Nestrašil (Jaroš, Finsterle), 34. Zachar (Nestrašil, Adam), 36. Káňa J. (Fojtík), 42. Káňa T. (Dresler), 44. Káňa J. (Luka), 46. Luka (Fojtík, Slavík), 47. Popela (Luka), 52. Luka (Slavík, Fišera), 53. Finsterle (Jaroš), 57. Luka, 58. Zachar (Adam) – 10. Štindl (Hartmann, Kiss). Rozhodčí: Šudoma – Vengřín, Blaha. Vyloučení: 3:5. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 451. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 16:1.

Kubáň – Puškár, Adam, Fišera, Slavík, Dresler, Popela – Nestrašil, Zachar, Švarc – Fojtík, Káňa J., Luka / Finsterle – Jaroš, Haas, Káňa T.

Plánovský (od 36. Ovčáček) – Čechman, Šindelář, Šendera, Tichý – Rousek, Chalupa, Vítek – Wolf, Cihlář, Raček – Kiss, Štindl, Hartmann.

Podrobnosti chystáme...

Aleš Flašar (HC RT TORAX Poruba 2011):
"Pro nás jsou důležité body, Opava dorazila v torzu a bylo mi kluků celkově líto. Z našeho pohledu je fajn, že si kluci zastříleli pro diváky, vybojovali povinné body. Samozřejmě mám radost z každé výhry."

Zdeněk Pavelek (Hokejový klub Opava):
"Bez komentáře. K dnešnímu zápasu či výkonu nelze nic říct, přijeli jsme s torzem."