36. kolo, sobota 12. 1. 2008

Berani Zlín

6:4 (3:0, 0:2, 3:2)

Chalupa 3, Grofek

Vašut (16. Trenčan) – Vitásek, Plachký, Plánovský, T. Gulda, Tichý – Wolf, Chalupa, Herman – Blaga, Mlýnek, Božilov – Tošenovjan, Grofek, P. Gulda (21 – 41. Šafár)

V sobotu jeli hokejoví junioři do Zlína. Ani tam, stejně jako ve Vsetíně, nezachytili vstup do zápasu, a to se jim stalo osudným. Do druhé části šel Slezan s řádně proházenou sestavou a podařilo se mu snížit na 3:2. Ve třetí třetině hráli hosté už jen na dva útoky, snažili se o vyrovnání, to se jim ale nepodařilo a prohráli 6:4. „Jak ve Vsetíně, tak Zlíně jsme nezachytili vstup do zápasu. Obě první třetiny nám utekly kvůli zbytečným chybám. Proti takovým soupeřům se pak nepříznivý stav těžko dotahuje,“ uvedl opavský útočník Michal Mlýnek.