Další body na konto Opavy, na Slezan nevyzrál ani Frýdek

• sobota 16. ledna 2010

Spanilá jízda opavských hokejistů pokračuje. Sobotní destinací, kam se mančaft trenéra Suchánka vydal, byla frýdeckomístecká hala, kterou v současné době obývá poslední celek tabulky. Slezan si ihned ze začátku zápasu vypracoval pohodlné dvoubrankové vedení, když se trefili Kocián s Tichým. Domácí však dokázali vyrovnat a souboj tak dostal nový náboj. Poslední slovo měla ale přeci jenom Opava, když ve 48. minutě rozhodl o konečné podobě skóre Petr Chalupa.

30. kolo, sobota 16. 1. 2010

Frýdek-Místek

2:3 (1:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 20. Gebauer (Martiník), 46. Sluštík (Sztefek) - 4. Kocián (Pavelek, Polok), 11. Tichý (Koloničný, Polok), 48. Chalupa (Kocián, Pavelek). Vyloučení: 8:9, navíc Měch 10 minut (Opava). Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 374. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Šrámek - Vajda, Kudláček, Bůček, Ledvoň, Maruna, Babic, Krutil, Parma, Sluštík, Mocek, Pavlas, Martiník, Gebauer, Sztefek, Kopáč, Merta, Křesťan, Štochl.

Trenčan – Kukol, Vitásek, Koloničný, Tichý, Měkýš, Žídek – Grofek, Měch, Černý – Kocián, Polok, Pavelek – Suchánek (21. Kovalovský), Chalupa, Tůma.