Dorost prohrál ve Vtkovicích

• pátek 30. září 2005
  • Michal Berg

O s t r a v a - Pouze první třetinu dokázali dorostenci držet krok na ledě favorizovaných Vítkovic. Po brankách Kotaly a Szewczyka byl stav v 18. minutě 2:2, domácí ale potom přidali dalších sedm branek a nakonec zvítězili hrozivým skóre 9:2. Čtyři body si v zápase připsal domácí útočník Tomáš Bursík.

8. kolo, čtvrtek 29. 9. 2005

HC Vítkovice

9:2 (3:2, 4:0, 2:0)

Branky: 6. Palát (Bursík), 12. Maliník (Strapáč), 19. Bursík (Palát), 32. Vrána (Talián), 38. Vlašánek (Strapáč), 39. Sedmidubský (Bursík, Mlynář), 39. Maliník (Valchař, Bartoš), 47. Valchař (Bartoš, Mlynář), 51. Sedmidubský (Mlynář, Bursík) - 15. Kotala (Mlýnek, Blaga), 18. Szewczyk. Vyloučení: 7:8, navíc Hartmann 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 44:29.

Vošvrda - Hartmann, Hrubý, Krause, Ledvoň, Mlynář, Talián - Bartoš, Bursík, Noga, Maliník, Palát, Sedmidubský, Strapáč, Valchař, Vlašánek, Vrána, Šedivý

Kučera (41.Kroček) - P. Čermák, V. Čermák, Gorčák, Gulda, Kukla, Michálek, Mrkva, Planovský, Žídek - Bolacký, Blaga, Dietrich, Hegedüš, Hudečka, Vítek, Janda, Koschatzký, Kotala, Mlýnek, Szewczyk.