Dorostenci na Budějovice nestačili

• sobota 03. listopadu 2007
  • Vladimír Müller

O p a v a - V sobotním utkání se opavští dorostenci střetli s celkem Českých Budějovic. Hosté byli celý zápas lepší a o své výhře rozhodli už v první třetině, kterou vyhráli 0:3. Domácí celek se sice snažil na začátku třetí třetiny s výsledkem něco udělat ale kromě čestného úspěchu se už na nic nezmohli.

20. kolo, sobota 3. 11. 2007

1:5 (0:3, 0:1, 1:1)

HC Mountfield

Branky: 43. Roupec (Vaněk, Mach) - 6. Seidl (Schneider), 7. Sumeraurer (Semrád), 14. Sumeraurer (Jank), 29. Schneider, 60. Makovský (Sekera). Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:1. Diváci: 40 .

Orčík - Lebeda, Roupec, Kysela, Rýpar, Zacpálek, Chvostek, Dohnal - Vaněk, Wittek, Novák, Vítek, Zona, Trčka, Fišara, Mach, Džemla, Koschatzký, Kinkor, Baďura

Hrubec- Jank, Předota, Pavlíček, Semrád, Makovský, Štěpán, Jáchym - Marek, Boška, Sekera, Sumerauer, Heřman, Švihálek, Zvoník, Seidl, Vaniš, Schneider