Dorostenci nevyhráli ani pod novým vedením

• čtvrtek 19. října 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - O tom, že nové koště dobře mete, se opavští dorostenci přesvědčovali na vítkovickém ledě pouze v úvodu. Tým nového trenéra Michala Piskoře sice ve 2. minutě vstřelil branku, ale pak už se jen díval, jak domácí proměňují jednu přesilovku za druhou. Ve 29. minutě domácí Palát během minuty zkompletoval hattrick a místo Polonyiho šel do brány zkušenější Kroček, který už neinkasoval, naopak Slezan v závěrečné třetině zkorigoval skóre na 5:2 pro domácí. V příštím zápase Opava na svém ledě přivítá druhý ostravský klub ze Sarezy, rivala v boji o udržení v soutěži, který má na osmé příčce po patnácti kolech 14 bodů. Stejně jako devátá Opava.

15. kolo, čtvrtek 19. 10. 2006

HC Vítkovice

5:2 (3:1, 2:0, 0:1)

Branky: 12. Kolouch, 14. Seidler (Maliník), 19. Palát (Bartoš, Krause), 29. Palát (Seidler, Hruzík), 29. Palát (Seidler) - 2. Zacpálek (Urban), 46. Vítek (Urban). Rozhodčí: Trombík - Račák, Tuzial. Vyloučení: 8:7. Využití: 3:1. Diváci: 100. Střely na branku: 35:31.

Mrázek - Hruzík, Kopel, Krause, Polášek, Prokop, Sedlák, Slavík, Večeřa - Bartoš, Galajda, Hlinka, Hořínek, Kolouch, Maliník, Palát, Seidler, Včíslák, Vicherek, Vrána, Šaitar.

Polonyi (29. Kroček) - Dohnal, Koryčanský, Kukla, Kysela, Michálek, Rypar, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Gulda, Koschatzký, Machovič, Musial, Novák, Urban, Vítek, Žalčík.