Dorostenci nezvládli druhou třetinu a prohráli

• sobota 25. listopadu 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Čtyři branky v rozmezí pěti minut druhé třetiny obdrželi opavští dorostenci od vítkovických vrstevníků, a tak zákonitě nemohli v utkání s druhým celkem extraligy pomýšlet na vítězství. Slezanu se nepříjemně přibližuje poslední Olomouc, na níž mají Opavští už pouze tříbodový náskok.

24. kolo, sobota 25. 11. 2006

1:6 (1:1, 0:4, 0:1)

HC Vítkovice

Branky: 18. Žalčik (Machovič, Urban) - 11. Galajda (Včíslák, Bartoš), 24. Galajda (Hlinka, Bartoš), 26. Palát (Krause), 29. Seidler (Vrána), 29. Vrána (Bartoš), 42. Polášek (Bartoš). Rozhodčí: Kadlec - Hanzlík, Šedina. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. Diváci: 90. Střely na branku: 29:40.

Kroček (29. Polonyi) - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Měrka, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Fišara, Koschatzský, Machovič, Měrka, Musial, Slanina, Urban, Vítek, Žalčik.

Mrázek - Hruzík, Kopel, Kovář, Krause, Poláček, Prokop, Slavík - Bartoš, Galajda, Hlinka, Kolouch, Kucsera, Palát, Seidler, Včíslák, Vrána, Řehák.