Dramatický zápas urvali v prodloužení hosté.

• pátek 07. prosince 2007
  • Vladimír Müller

Ve 27. kole extraligy juniorů přijel na opavský led tým Třince. Domácí chtěli navázat na výhru z minulého kola z Hradce Králové. Hosté začali utkání lépe a po první třetině se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí v druhé třetině opanovali led a utkání otočili, lepší byli i v třetině třetí, ale Třinci se podařilo po závěrečné dramatické přestřelce zvítězit v prodloužení.

27. kolo, pátek 7. 12. 2007

5:6p (0:2, 3:0, 2:3 - 0:1)

HC Oceláři Třinec

Branky: 21. Planovský (Tichý), 25. Mlýnek (Musiál), 29. Tichý (Planovský, Herman), 52. Wolf (Chalupa, Herman), 58. Wolf (Chalupa) - 3. Bohm (Capcara), 4. Pánik, 42. Palička (Martyčák, Capcara), 57. Ostřížek (Martyčák, Kania), 57. MIčulka, 64. Samiec (Vojta). Vyloučení: 5:8. Využití: 2:1. Diváci: 60.

Vašut - Vitásek, Kukla, Plachký, Gulda, Planovský, Tichý, Koryčanský - Tošenovjan, Herman, Šafár, Musiál, Čermák, Macíček, Grofek, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek

Lipka - Toman, Kania, Špaček, Razska, Říman, Vojta, Rangl - Capcara, Toman, Palička, Pánik, Potoček, Bohm, Martyčák, Lucák, Ostřížek, Mičulka, Twardzik, Samiec