JUN: Juniorka doma těsně podlehla Hodonínu

• úterý 19. ledna 2016

Opavští junioři dnes na domácím kluzišti bohužel nestačili na hodonínské Drtiče. Slezan nejprve prohrával po brance Hložánka, pak ale díky gólům Rouska a Slavíka vedl 2:1. Opět srovnáno bylo ve třiatřicáté minutě, to kotouč za Drndova záda dopravil Ling. Tentýž hráč rovněž rozhodl celé utkání v devětačtyřicáté minutě, kdy Drndu překonal podruhé.

20. kolo, úterý 19. 1. 2016

2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

SHK Hodonín

Branky a nahrávky: 8. Rousek, 11. Slavík (Blaževič, Rousek) - 4. Hložánek (Weber, Jajcay), 33. Ling (Hložánek), 49. Ling (Hložánek). Rozhodčí: Koliba - Ganger, Konvička. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 24:16. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3..

Drnda - Slavík, Klapetek, Kažimír, Rubý, Cygal, Dyba, Černý, Borunský, Horák, Rousek, Volf, Drejluš, Blaževič, Klement, Hlaváček

Zollpriester - Lišaník, Weber, Crlík, Andrýsek - Hložánek, Gombarčík, Venclík - Kulyk, Ling, Jajcay - Šála, Větříšek, Stanislav