JUN: Opavský obrat ve Frýdku na body nakonec nestačil

• neděle 23. září 2012

Nedělní dopoledne bylo pro opavské juniory časem, ve kterém bojovali mladí Slezané o premiérové body. Po domácí prohře s Havířovem byl Opavě tentokrát soupeřem Frýdek-Místek. Po bezbrankové první periodě dokázali domácí v té druhé odskočit na rozdíl dvou gólů. Ještě do přestávky se však trefili Gulda s Březinou a stav byl opět srovnán. Z kraje třetího dějství šel navíc Slezan po druhé trefě Guldy do vedení. Povedený obrat byl však Opavě k ničemu. Frýdek dokázal velice rychle srovnat krok a tři minuty před závěrečnou sirénou také zpečetit své vítězství.

2. kolo, neděle 23. 9. 2012

Frýdek-Místek

4:3 (0:0, 2:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 24. Havlík (Čahoj), 25. Fiala (Beinstein), 43. Mamula (Vacula, Slovák), 57. Čintala (Mamula) - 28. Gulda (Svoboda), 39. Březina (Otipka), 41. Gulda (Hájek). Rozhodčí: Šír - Bartošák, Kopřiva. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:1. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.

Třeštík, Horváth, Golasovský, Teper, Čintala, Hamhalter, Beinstein, Vančo-Minařík, Bartek, Havlík, Kurajský, Mamula, Slovák, Vacula, Fiala, Kočko, Čahoj

Kober (Kirschner) - Bendík, Soukal, Hudeček, Trčka, Ježek, Hájek, Ježek, Jelen, Harazim, Březina, Cios, Chvěja, GuldaOtipka, Lichý, voboda, Juran, Štindl