Junioři deklasovali Vítkovice

• pátek 01. prosince 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Skvělou první třetinou položili opavští junioři základ k přesvědčivému vítězství nad Vítkovicemi. Ty se zmohly pouze na snížení na 3:1 ve druhé třetině. V ní se domácí ještě znovu dostali do třígólového vedení, které pojistili v poslední části a vybojovali proti Vítkovicím letos první body. Opět úřadovala trojice Havlíček, Polok, Kocián. Všichni tři členové tohoto úderného komanda navíc figurují v elitní šestici kanadského bodování celé soutěže, jehož lídr Tomáš Polok zaznamenal už čtyřicátý bod!

25. kolo, čtvrtek 30. 11. 2006

6:1 (3:0, 1:1, 2:1)

HC Vítkovice

Branky: 1. Chalupa (Plachký), 4. Havlíček (Polok, Kocián), 18. Chalupa (Gebauer), 26. a 46. Havlíček (Kocián), 55. Polok (Havlíček, Kocián) - 24. Hamrák (Valchař). Rozhodčí: Klapetek - Brada, Hanzlík. Vyloučení: 8:12, navíc Maliník 10 min OT. Využití: 2:0. Diváci: 150. Střely na branku: 43:25.

Vašut (Eršek) - Gulda, Plachký, Plánovský, Tichý, Trefil - Blga, Chalupa, Gebauer, Havlíček, Kocián, Mlýnek, Polok, Tošenovjan, Vlašánek, Wolf.

Vošvrda - Dudáš, Falter, Hartmann, Hrubý, Ledvoň, Mlynář, Voráček - Bursík, Hamrák, Káňa, Kara, Maliník, Noga, Olšar, Szturc, Valchař, Velecký.