Junioři otočili ve Vítkovicích zápas a získali dva body

• neděle 25. února 2007
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Zásluhou prvního útoku Herman - Chalupa - Havlíček, který se podílel na čtyřech z pěti gólů, vyhráli junioři Slezanu v derby v prodloužení 5:4 a zvedli si sebevědomí před nastávajícím playoff. Slezan sice celý zápas dotahoval náskok soupeře, ale vždy se mu podařilo vyrovnat, naposledy v 54. minutě. A když to vypadalo, že se zápas rozhodne v samostatných nájezdech, trefil se 10 vteřin před koncem z přesilovky Plánovský. V posledním zápase se Slezan utká s Kometou, zápas začíná v sobotu od 12 hodin.

44. kolo, čtvrtek 22. 2. 2007

HC Vítkovice

4:5p (2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)

Branky: 5. Sedmidubský (Valchař), 17. Hamrák (Ledvoň), 22. Šedivý (Hrubý), 38. Valchař (Vošvrda) - 6. Herman (Havlíček), 25. Mlýnek (Blaga), 40. Chalupa (Herman, Havlíček), 54. Havlíček (Chalupa, Herman), 65. Plánovský (Havlíčrk, Chalupa). Rozhodčí: Jeřábek - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. Diváci: 71. Střely na branku: 39:43.

Vošvrda - Falter, Sedlák, Ledvoň, Hartmann, Hrubý, Krause, Slavík - Klimša, Szturc, Bursík, Šedivý, Palát, Olšar, Kara, Hamrák, Mikula, Sedmidubský, Valchař, Vlašánek.

Vašut – Vrabel, Plachký, Čermák, Gulda, Plánovský, Trefil, Kukla, Tichý – Havlíček, Tošenovjan, Herman, Jurdič, Gebauer, Stehlík, Popolanský, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek, Ondričko.