Junioři padli po souboji s lídrem

• pondělí 29. listopadu 2010
  • Filip Lefenda

K dalšímu urputnému boji odcestovali opavští junioři do nedalekých Vítkovic, kde je čekal aktuálně vedoucí celek extraligové tabulky. Bylo tak předem jasné, že na Slezan čeká těžký zápas. Konečného mančaft však bojoval statečně, Opava držela s favoritem krok větší půlku zápasu. Od stavu 4:4 se však kormidla ujali domácí a dalším kvartetem branek rozhodli o tom, že se naši bojovníci vracejí domů s prázdnou. Do střelecké listiny se za hosty zapsali Vítek (2), Seidler a Koschatzký.

34. kolo, pondělí 29. 11. 2010

HC Vítkovice

Branky a nahrávky: 7. Žvátora (Slovák, Kolouch), 11. Maliník (Pavelka), 13. Walker (Kolouch), 21. Šebesta (Vrána, Řehák), 37. Kolouch (Slovák), 40. Richter (Walker, Prokop), 40. Šebesta (Kovář, Řehák), 52. Vrána (Řehák, Žvátora) - 6. Seidler (Žídek), 23. Vítek (Dohnal), 32. Koschatzký (Faksa), 35. Vítek (Baďura, Mosler). Rozhodčí: Jeřábek - Bojda, Mikler. Vyloučení: 5:4.

Taťák - Pociecha, Pavelka, Kovář, Hruzík, Klimíček, Prokop, Žvátora - Vrána, Řehák, Šebesta, Richter, Maliník, Slovák, Walker, Kolouch, Kucsera, Mareček

Trenčan - Faksa, Rypar, Spusta, Mosler, Žídek, Dohnal - Svoboda, Trčka, Vaněk, Procházka, Pešut, Vítek, Šimkovič, Otipka, Baďura, Džemla, Koschatzký, Seidler