Junioři po bitvě pohlehli Spartě

• sobota 20. září 2008
  • Vladimír Müller

O p a v a - V dalším kole extraligy juniorů přivítal domácí Slezan celek Hc Sparty Praha. Všechno důležité se stalo v druhé třetině kdy nejprve dostal Mlýnek domácí do vedení. Slezan měl více ze hry, jenže hostům se povedlo z brejku vyrpvnat. Hráčům Sparty nepomohli ani dvě trestné střílení a tak zápas nakonec dospěl do prodloužení, kde byli štasťnější hosté kteři po zmatku v domácí rozehrávce zvítězili 1:2 po prodloužení.

5. kolo, pátek 19. 9. 2008

1:2p (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)

HC Sparta Praha

Branky: 35. Mlýnek (Musial) - 37. Kafka (Veselý), 61. Antončík. Vyloučení: 7:11. Diváci: 100.

Trenčan - Žídek, Vitásek, Gulda, Plánovský, Dumbrovský, Martínek, Dohnal, Kukla - Blaga, Čavrk, Herman, Vítek, Koschatzký, Musial, Baďura, Mach, Božilov, Slanina, Džemla, Mlýnek.

Novotný - Vošmik, Kořínek, Veselý, Grin, Hanzl, Drvota, Čížek, Husák - Žák, Kudláček, Tůma, Antončík, Kafka, Slaba, Plichta, Morkes, Chára, Forman, Kutlák, Houdek.