Junioři začali druhou část exraligy prohrou v prodloužení

• pátek 03. listopadu 2006
  • Jaroslav Šindelář, Tomáš Kubánek

O p a v a - Do druhé půlky základní části vstoupili opavští junioři tak, jako do té první. Tedy domácí prohrou se Zlínem. Přesto však došlo ke změnám oproti prvnímu zápase, který vyhráli hosté 4:3. Tentokrát se tolik nedařilo střelcům, přestože oba týmy dohromady nastřádaly 70 střel. V normální hrací době skončil zápas výsledkem 1:1, na čemž se zasloužil 32 zákroky Metoděj Vašut. Oproti zápasu s Olomoucí se ale v prodloužení radovali hosté, a tak Opavě zůstal jeden bod, který jim upevnil páté místo v tabulce.

19. kolo, čtvrtek 2. 11. 2006

1:2p (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

Berani Zlín

Branky: 52. Kocián (Plachký) - 34. Vlach, 63. Suk. Rozhodčí: Jeřábek - Lederer, Gebauer. Vyloučení: 5:7. Bez využití. Diváci: 130. Střely na branku: 36:34.

Vašut - Dalecký, Gulda, Plachký, Tichý, Trefil, Vrabel - Blaga, Chalupa, Havlíček, Herman, Jurdič, Kocián, Macíček, Mlýnek, Polok, Uhlár, Vlašánek, Wolf.

Sedláček - Beňa, Bořuta, Jordán, Karlíček, Magušin, Matula, Záhorovský - Brunec, Čech, Goiš, Jurík, Matějka, Mikšovský, Sedlář, Suk, Vaněk, Vlach.