Junioři zdolali Olomouc na penalty

• neděle 03. prosince 2006
  • Tomáš Kubánek

O l o m o u c - Dvakrát Slezané na Hané vyhrávali, přesto nakonec byli rádi za vybojované prodloužení. To si zajistili po olomouckém obratu dvě minuty před koncem druhou brankou Poloka. V nastavených pěti minutách gól nepadl, a tak se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. V nich zajistil Opavě druhý bod svou trefou Havlíček.

26. kolo, sobota 2. 12. 2006

HC Olomouc

3:4sn (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)

Branky: 12. Luňák (Kovalovský, Menšík), 52. Rajnoha (Šula), 53. Luňák (Kovalovský, Janáček) - 5. Polok (Tošenovjan), 47. Mlýnek (Tošenovjan, Vlašánek), 58. Polok (Trefil, Kocián), rn. Havlíček. Rozhodčí: Volf - Kašík, Trunečka. Vyloučení: 6:12, navíc Spurný 5+DKU, Trefil a Havlíček 10 min OT. Využití: 1:1. Diváci: 99. Střely na branku: 43:37.

Turek - Horník, Janáček, Koktan, Musil, Prinke, Roman, Ryšánek, Spurný - Coufal, Frieb, Hrbatý, Kovalovský, Luňák, Menšík, Rajnoha, Skácel, Tobiáš, Venkrbec, Šula.

Vašut - Čermák, Gulda, Plachký, Plánovský, Tichý, Trefil - Blaga, Chalupa, Gebauer, Havlíček, Jurdič, Kocián, Macíček, Mlýnek, Polok, Tošenovjan, Vlašánek, Wolf.