Juniorka prohrála třetí zápas v řadě, tentokrát v Havířově

• neděle 15. února 2009
  • Daniel Bartonec

Parta kolem trenéra Karla Suchánka se po páteční prohře doma s Třincem vydala do Havířova. Slezanu se navydařil již samotný vstup do zápasu. První třetinu nakonec prohrál "jen" 1:0. Stejným výsledkem skončila i prostřední dvacetiminutovka. V polovině třetí třetiny sice zafungovalal v oslabení spolupráce Mach - Božilov, ale to bylo ze strany opavských vše. Jelikož se Pantherům podařilo v tomto duelu uspět, přeskočili svého soupeře o jednu pozici. Další utkání, které bude zároveň předposlední v základní časti, sehrají naši junioři 20.2. 200í doma od 17:30 proti Vítkovicím.

44. kolo, sobota 14. 2. 2009

2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Videlka (Slavíček), 22. Slavíček (Chaloupka) - 48. Božilov (Mach). Rozhodčí Smeták - Hrubeš, Vengřín. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 420. Střely na branku: 32:23. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 2:1.

Strmeň (Kotrla) - Slavík, Zientek, Jaroch, Hanousek, Jindřich - Šefčík, Pechanec, Chaloupka, Matysz, Klimša, Haas, Maruna, Videlka, Křivohlávek, Slavíček

Trenčan (Plánovský) - Žídek, Kysela, Gulda, Martínek, Dohnal, Kukla - Čavrk, Herman, Vítek, Koschatský, Vlašánek, Baďura, Mach, Božilov, Džemla, Blaga, Mlýnek