MDO: O prohře Slezanu rozhodla branka z osmapadesáté minuty

• pondělí 16. února 2015

Opavští mladící dnes odehráli duel s brněnskými Válečníky. První třetina vyšla lépe hostům. Ti se totiž ujali v devatenácté minutě vedení, prosadil se Růžička. Ve druhé tercii sice Slezan zvýšil svou aktivitu, přesto si přesný zásah připsali Brňané, konkrétně Mudrych, jenž dostal puk za Mocherova záda ve vlastním oslabení. Snížit se povedlo těsně před druhou sirénou Blechovi. V pětapadesáté minutě bylo srovnáno, Hladoník dokázal přetavit v gól Blechovu přihrávku a začínalo se takřka od nuly. Poslední slovo měl ovšem Růžička, který svou trefou dvě minuty před koncem rozhodl.

33. kolo, pondělí 16. 2. 2015

2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 40. Blecha (Hladoník), 55. Hladoník (Blecha) - 19. Růžička (Kunst), 33. Mudrych (Malý, Rafaj), 58. Růžička. Rozhodčí: R. Janda - L. Janda, Hranoš. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 119. Střely na branku: 40:36. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Thiel, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský

Holík - Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Rafaj - Mudrych, Kunst, Blaško, Kormúth, Macháň, Turanský, Růžička, Karpíšek, Bernovský, Chalupa, Dufek, Malý, Bocián