MDO: Slezan se ze Vsetína vrací s prázdnou

• neděle 06. prosince 2015

Naši mladší dorostenci dnes nezvládli utkání ve Vsetíně. Valaši byli po celou dobu duelu aktivnějším celkem, což dokumentuje i statistika střel, která hovoří jednoznačně ve prospěch Vsetína. Skóre otevřel v osmé minutě ranou z mezikruží Klímek. Zbylé dva zásahy viděli diváci ve druhé dvacetiminutovce. Nejprve se od modré čáry prosadil Pírek a dvaadvacet vteřin před druhou sirénou rozvlnil síť za Hasalou znovu Klímek. Jelikož už ve třetím dějství gól nepadl, bral tři body za výhru 3:0 Vsetín.

Nadstavba , neděle 6. 12. 2015

VHK ROBE Vsetín

3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Klímek (Matiaško, Andris), 25. Pírek (Paťava), 40. Klímek (Paťava, Ondračka). Rozhodčí: Libiger – Hanzlík, Kurtin. Vyloučení: 5:8, navíc Kroček a Hilšer (OPA) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 43:14. Průběh utkání: 3:0.

Horák – Mikulenčák, Ondračka – Andris, Paťava, Zetocha, Klímek, Cabák, Půček, Brodek, Paroušek, Rusler, Weintritt, Jenáček, Matiaško, Lobodowski, Pírek, Šánek, Štědrý

Hasala – Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Pogatschaig, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška, Zouhar, Hymlarová