MDO: Slezan vyloupil Olomouc a zvítězil podruhé v řadě!

• neděle 13. prosince 2015

Mladší dorostenci si dnes připsali do tabulky velmi důležité body. Našim mladíkům skvěle vyšla první třetina, ve které nastříleli tři branky. Ve druhé periodě sice Hanáci zabrali, i tak ale Opavané odcházeli do kabiny s třígólovým náskokem. Slezané o zisku tří bodů definitivně rozhodli v prvních deseti minutách třetí dvacetiminutovky, kdy kotouč za záda Machatého dostal Kunc a Matuška. Nejvíce se zápas vydařil Kryštofu Kadulovi, opavský forward vstřelil jeden gól a na další čtyři přihrál, čtyřmi body se poté blýskl Adam Hilšer.

Nadstavba , neděle 13. 12. 2015

HC Olomouc

2:7 (0:3, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 30. Palinek (Mader P.), 36. Kret (Kořenek) – 7. Kadula (Pogatschaig), 15. Kunc (Věntus, Kadula), 19. Hymlárová (Hilšer, Matuška), 24. Hilšer (Kadula, Hymlárová), 30. Hilšer (Kadula, Hymlárová), 43. Kunc (Kadula), 49. Matuška (Kunc, Hilšer). Rozhodčí: Kika – Valentík, Kučera. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 36. Střely na branku: 48:30. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:7.

Machatý – Klesla, Mader D., Vohrabal, Vosátko, Bahounek, Hladiš, Dupal, Mader P. – Kalač, Harabiš, Kořenek, Janíček, Kret, Dvořák, Štefka, Palinek, Skřivánek.

Fichna – Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška.