MDO: Vyrovnaná bitva s Olomoucí skončila těsnou prohrou

• neděle 06. září 2015

Mladší dorostenci přivítali v rámci druhého kola nejvyšší soutěže Olomouc. Po bezbrankové první třetině se v té druhé ujali dvougólového vedení hosté, Tůček však stačil ještě před přestávkou snížit. Sedm minut před koncem utkání pak Hanáci odskočili opět do dvoubrankového brejku, když Antoníček proměnil trestné střílení. Na tuto trefu dokázali Opavané zareagovat v přesilovce zkraje 58. minuty, gól Matušky už ale na body nestačil.

2. kolo, neděle 6. 9. 2015

2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

HC Olomouc

Branky a nahrávky: 38. Tůček (Matuška, Hilšer), 58. Matuška – 24. Kret, 26. Mader D. (Kořenek, Mader P.), 53. Antoníček. Rozhodčí: Krenželok – Rychlý, Ševčík. Vyloučení: 6:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

Hasala – Ilenčík, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček – Hilšer, Zouhar, Backa, Hymlarová, Kadula, Fabianczyk, Morávek, Peterek, Matuška

Machatý – Dajčar, Klesla, Mader D., Vosátko, Bahounek, Mader P. – Kalač, Kořenek, Popelka, Vašenka, Antoníček, Kret, Dvořák, Štefka, Palinek, Skřivánek