MDO: Zápas se Vsetínem rozhodly nájezdy, Slezan bere bod

• neděle 03. ledna 2016

Mladší dorostenci sice Vsetín neporazili, znovu ale v okleštěné sestavě dosáhli na bodový zisk. Slezan vedl po zásahu Kaduly, poté však přejali iniciativu Valaši a třemi góly v řadě otočili průběh duelu. Padesát vteřin před koncem druhé tercie se sice prosadil Věntus, v čase 47:00 ale Půček vrátil hostům dvoubrankové vedení. Opavané ale i v tomto případě nesložili zbraně, nejprve snížil Kadula a v čase 56:54 vyrovnal na 4:4 Věntus. Jelikož o vítězi tohoto měření sil nerozhodly následující minuty základní hrací doby a ani prodloužení, přišly na řadu nájezdy. V nich vystřelil Valachům výhru Klímek.

Nadstavba , neděle 3. 1. 2016

4:5sn (1:0, 1:3, 2:1 - 0:0 - 0:1)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 11. Kadula (Věntus, Peterek), 40. Věntus (Kadula, Kunc), 54. Kadula (Věntus, Kroček), 57. Věntus (Kadula, Kroček) - 23. Matiaško (Půček), 37. Klímek (Matiaško, Půček), 37. Klímek (Půček, Matiaško), 47. Půček (Matiaško, Klímek), rozhodující nájezd Klímek. . Rozhodčí: Klapetek - Rychlý, Řezáč. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 29:58. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5.

Fichna - Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček - Hilšer, Kadula, Věntus, Peterek, Matuška

Chrástecký - Mikulenčák, Kuboš, Ondračka - Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Lobodowski