Mladší dorost uhrál se Vsetínem cenný bod

• úterý 01. března 2016
  • Lukáš Jasoněk

Kategorie staršího dorostu v neděli hostila stejně starý výběr Vsetína. Vedení se ujali Valaši, kteří hubeným náskokem disponovali i po bezbrankové druhé třetině. V závěrečné tercii jako jediný rozvlnil síť Věntus a poslal utkání do prodloužení. V něm však gól nepadl a vítěze tak určily až nájezdy, v nichž měl více štěstí hostující celek.

Nadstavba , neděle 28. 2. 2016

1:2sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0 - 0:1)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 46. Věntus (Morávek, Kunc) - 14. Weintritt (Paťava, Štědrý), rozh. nájezd Ondračka. Rozhodčí: Kika - Bubela, Zouhar. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 20:44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Hasala - Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček - Hilšer, Pogatschaig, Kadula, Morávek, Věntus, Matuška

Horák - Kuboš, Ondračka, Cabák, Zetocha, Weintritt, Paroušek, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski