Mladší dorostenci přehráli rezervu Vítkovic

• pondělí 25. září 2017

Tým mladšího dorostu změřil v neděli síly s "B" týmem Vítkovic. Opavští vedli už v páté minutě rozdílem dvou branek, později vedli i 3:1. Domácí však třemi góly průběh otočili a chvíli před třetí sirénou se tak zdálo, že Slezan odjede domů bez bodu. V 58. minutě však vyrovnal Černý a rozhodnout tak musely nájezdy. V těch byli úspěšnější naši mladíci, rozhodující trefu obstaral Hon.

3. kolo, neděle 24. 9. 2017

HC Vítkovice Ridera B

4:5sn (0:2, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky Opavy: 1. Tomsa, 5. Černý (Zelinka), 38. Zelinka (Adamczyk), 58. Černý (Trávníček), rozh. nájezd Hon. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1. Diváci: 64. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:5.

Zamazal (30. Glabasnia) – Adamczyk, Lhotský, Nádeníček, Hartmann – Trávníček, Hon, Černý, Zelinka, Šimon, Zelenka, Tomsa