Opava po bojovném výkonu nakonec v Přerově bez bodu

• neděle 14. října 2007
  • Michal Berg

Rozdíl prvního a posledního místa v tabulce nebyl v zápase na ledě Přerova nijak znát. Slezan šel do vedení už ve třetí minutě, když se v přesilovce po nahrávce Kovalovského prosadil Tomáš Polok. Domácí inkasovaná branka nabudila ke větší aktivitě, ovšem překonat Iláše se jim podařilo až v 18. minutě z hole Ditricha. Ve 2.třetině padl rozhodující gól zápasu, po chybě Michala Kukola se prosadil Jelínek. V poslední části mohl Slezan srovnat, největší šanci ale v nájezdu domácí gólman Láníček zklividoval. Slezanu nevyšla ani závěrečná power-play a přestože na ledě lídra sehrál výborný zápas, odměnu v podobě bodového zisku nezískal.

7. kolo, neděle 14. 10. 2007

HC ZUBR Přerov

2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Branky: 18. Ditrich (Sprušil), 28. Jelínek (Sprušil) - 3. Polok (Kovalovský, Kocián). Rozhodčí: Buksa - Machálek, T.Prchal Vyloučení: 6:8. Využití: 0:1. Diváci: 1400.

Láníček - Faltýnek, Novák, Hruška, Pala, Tomáš, Rajnoha, Bauer, Ferenc - Jelínek, Frieb, Šťastný - Kolář, Sprušil, Ditrich - Menšík, Sedlář, Schön - Kupec, Brumar, Šteiner

Iláš - Kukol, Mičola, J.Tichý, Vrábel, Podešva, Fišera - Kocián, Polok, Kovalovský - Suchánek, Měch, Černý - Kříž, Tůma, Tejkl - Grofek.

Karel Suchánek (Opava): Myslím, že jsme v zápase byli domácím vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme udělali dvě individuální chyby, po kterých jsme dostali góly. Divákům se zápas musel určitě líbit, bohužel se nám nepodařilo dát víc než jeden gól.