Opava zažila v sobotu střelecký den

• úterý 03. října 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Střelecké a zápasnické představení předvedli opavští a jihlavští junioři divákům. Slezan měl odpočátku navrch a za stavu 4:1 po dvou třetinách se zápas proměnil v exhibici domácích střelců a četných vyloučení, jimž neuniknul ani brankář Eršek. Utkání mělo naštěstí i své kladné hrdiny, například Petra Chalupu, autora hattricku a dvou přihrávek.

9. kolo, sobota 30. 9. 2006

HC Dukla Jihlava

Branky: 2. Chalupa, 10. Chalupa (Vlašánek, Herman), 17. Wolf (Jurdič, Gulda), 29. Jurdič (Kocián), 42. Vrabel (Chalupa), 50. Chalupa (Vlašánek, Herman), 51. Mlýnek (Jurdič, Plánovský), 51. Kocián (Havlíček), 53. Herman (Vlašánek, Chalupa) - 26. Suk (Dolana), 54. Komůrka (Tkáč, Zelený), 59. Komůrka (Kuřítko, Tkáč). Rozhodčí: Mikula - Eremka, Šedina. Vyloučení: 13:16, navíc Plachký a Čintala 10 min OT, Jurdič, Eršek a Kotlík 5 + DKU. Využití: 5:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 47:15.

Eršek (55. Vašut) - Dalecký, Čermák, Gulda, Plachký, Plánovský, Tichý, Vrabel - Blaga, Chalupa, Gebauer, Havlíček, Herman, Jurdič, Kocián, Macíček, Mlýnek, Polok, Vlašánek, Wolf.

Novotný (43. Zour) - Cakl, Čintala, Kochánek, Kružík, Novák, Pekárek, Rašner, Vacek, Zelený - Cirhan, Dolana, Dzurik, Komůrka, Kotlík, Kuřítko, Man, Otčenáš, Suk, Tkáč, Vlk.