Opavští mladíci statečně bojovali, bohužel však Vítkovicím podlehli

• neděle 05. října 2014

Mladší dorostenci opavského Slezanu vstoupili do utkání proti Vítkovicím výborně. V šesté minutě se totiž prosadil Frydrych, který dokázal zužitkovat přihrávku Kvasnicy. Pak už ale stříleli góly pouze hosté. Ještě v první periodě srovnaly Vítkovice na 1:1 a v následujících dvou třetinách Ostravané přidali pět branek. Postupně se trefili Malík, Baláž, Ficek, Konečný, ten skóroval hned dvakrát a Richtár. Zápas tedy skončil výhrou hostů, kteří si tak připisují tři body za vítězství 6:1.

8. kolo, neděle 5. 10. 2014

1:6 (1:1, 0:2, 0:3)

HC Vítkovice

Branky a nahrávky: 6. Frydrych (Kvasnica, Blecha) – 18. Konečný (Sojka), 29. Malík (Cháňa), 39. Baláž, 42 Ficek, 52. Konečný (Cháňa, Malík), 55. Richtár. Rozhodčí: Krenželok - Lasák, Kroček. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 34:39. Průběh utkání: 1:0, 1:6.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Viktorin, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Beránek, Vojtovič

Málek - Kaláb, Malík, Bílý, Ficek, Juřena, Stareček, Šulák - Richtár, Žemba, Konečný, Cháňa, Pastor, Baláž, Urban, Gřesík, Sojka