Polok zajistil juniorům bod ve Zlíně

• neděle 10. prosince 2006
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - I podruhé v sezóně dokázali junioři Slezanu získat bod na ledě dosud vedoucího Zlína. Galapředstavení rozpoutal Tomáš Polok, který byl u všech pěti gólů v brance soupeře. Přesto to ale nestačilo na výhru. Domácí totiž využili v prodloužení přesilovku, a tak se stejně jako v předchozích dvou zápasech radovali z výhry v prodloužení. Slezan však kontakt se špičkou neztratil. Na vedoucí dvojici Třinec - Zlín má na páté příčce ztrátu 6 bodů, kterou může zmírnit po čtvrtečním domácím zápase s Havířovem.

28. kolo, sobota 9. 12. 2006

Berani Zlín

6:5p (3:2, 0:2, 2:1 - 1:0)

Branky: 10. Matějka (Matula, Jurík), 12. Goiš (Jordán), 15. Bula, 46. Matějka (Karlíček), 46. Suk (Jordán), 64. Mikšovský (Karlíček) - 5. Havlíček (Polok), 14. Vlašánek (Herman, Polok), 29. Polok (Havlíček), 32. Wolf (Havlíček, Polok), 51. Vrabel (Polok). Rozhodčí: Hradil - Chytil, Čech. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:2. Diváci: 69. Střely na branku: 39:35.

Sedláček - Andráši, Beňa, Bořuta, Jordán, Karlíček, Magušin, Matula - Brunec, Bula, Čech, Goiš, Jurík, Matějka, Mikšovský, Okénka, Ondráček, Suk, Vaněk, Vlach.

Vašut - Čermák, Gulda, Plachký, Planovský, Tichý, Trefil, Vrabel - Chalupa, Havlíček, Herman, Jurdič, Kocián, Mlýnek, Polok, Tošenovjan, Vlašánek, Wolf.