Prohru s Třincem zakončila hromadná bitka

• neděle 05. listopadu 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Už 0:3 prohrávali opavští dorostenci v zápase s Třincem. Slezan se však nevzdal a na začátku poslední třetiny snížil na rozdíl jediné branky, avšak vyrovnávací se jim už vsítit nepodařilo. V úplném závěru se strhla nevídaná pranice, do níž se zapojili i oba brankáři. Oba týmy dohromady si za celý zápas obdržely celkem 294 trestných minut!

20. kolo, sobota 4. 11. 2006

2:3 (0:0, 0:3, 2:0)

HC Oceláři Třinec

Branky: 41. Židek (Vítek), 45. Musial (Vítek) - 23. Potoček (Kubiš), 32. Bajtek (Kubiš, Potoček), 34. Ostrížek (Rufer). Rozhodčí: Malíř. Vyloučení: 8:14, navíc Polonyi, Urban, Koryčanský, Dohnal, Baďura 5+DKU - Ostřížek, Martyčák J., Kubiš, Toman, Marek 5+DKU. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 40. Střely na branku: 25:27.

Polonyi - Dohnal, Koryčanský, Kukla, Kysela, Michálek, Rypar, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Koschatzký, Machovič, Měrka, Musial, Novák, Slanina, Urban, Vítek, Žalčik.

Marek - Kaďorek, Ostrížek, Pavlík, Rajnoch, Toman, Vojta, Walek - Bajtek, Hamrozi, Kubiš, Lucák, Marosz, Martyčák J., Martyčák T., Pánek, Potoček, Rufer, Samek, Slovák.