První kolo nadstavby zvládli lépe Letci

• pátek 18. prosince 2015

Naši starší dorostenci nevstoupili do nadstavbové části extraligové soutěže zrovna nejlépe. První branka padla v čase 14:02, kdy se z nenápadné akce prosadil Fabiánek. Zkraje druhé tercie navíc dotlačil kotouč do klece Valíček. Krátce poté sice snížil Fedor, to ale bylo ze strany Opavanů vše. Ze strany domácího celku ale nikoliv. V devětačtyřicáté minutě překonal Lamlu z bezprostřední blízkosti Mařík a o minutu později využil přesilovou hru Danov.

Nadstavba, pátek 18. 12. 2015

HC Letci Letňany

4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Fabiánek (Pařík), 22. Valíček (Fabiánek), 49. Mařík (Sklenář), 50. Danov (Lytvynov) - 24. Fedor (Hladoník). Rozhodčí: Schmejkal - Svoboda, Svobodová. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 23:14. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

Vacula - Pařík, Januš, Gebell, Brabec, Valíček, Kolenatý, Lytvynov - Sklenář, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Rousek, Kučera L., Mařík, Kučera J.

Lamla - Kroček, Lelek, Kunc, Cibulka - Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk, Hilšer