SDO: Poruba otočila zápas se Slezanem a slaví výhru

• pátek 04. prosince 2015
  • Vojtěch Konečný

Starší dorostenci opavského Slezanu měli zápas v Porubě dobře rozehraný, na bodový zisk ale nakonec nedosáhli. Skóre otevřel Döhner, který našel skulinku mezi tyčí a brankářem Škodou. V oslabení následně rozvlnil síť Štěpánek a Opava rázem vedla o dvě branky. Ovšem poté převzali veškerou iniciativu hráči RT TORAXU, jenž sedmi brankami v řadě otočili průběh duelu! Na 7:3 sice snížil Hladoník, za necelé dvě minuty ale uzavřel účet tohoto střetnutí přesným zásahem Irgl.

25. kolo, pátek 4. 12. 2015

HC RT TORAX Poruba

Branky a nahrávky: 11. Irgl (Střondala), 16. Střondala (Bijota), 24. Holub (Krupa), 27. Prokeš (Střondala, Krupa), 36. Vospálek (Střondala, Malát), 44. Vospálek (Bijota), 50. Klíma (Malát, Vospálek), 57. Irgl (Střondala) – 5. Döhner, 7. Štěpánek (Döhner), 56. Hladoník (Řečinský). Rozhodčí: Cik - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 6:7, navíc Štěpánek a Cibulka (oba Opava) 10.min za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 35:34. Průběh utkání: 0:2, 7:2, 7:3, 8:3.

Škoda – Prepsl, Bijota, Prokeš, Skokan, Dobeš, Timura – Malát, Vospálek, Dang – Havránek, Střondala, Irgl – Holub, Krupa, Žídek – Klíma, Dlouhý, Plachý – Voznička

Lamla (od 27. Mocher) – Štěpánek, Lelek, Kunc, Cibulka - Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Adamczyk, Bitomský