Slezan vstoupil do nového roku porážkou, neuspěl v Břeclavi

• sobota 04. ledna 2014
  • Redakce

Hokejistům opavského Slezanu se start do nového kalendářního roku nepovedl, když neuspěli na ledě deváté Břeclavi. Proti jihomoravskému výběru mladíků se Opavě v této sezoně nedaří, prohrála s nimi už třetí zápas. Šanci na reparát mají svěřenci trenérů Suchánka a Doboše ve středu na opavském ledě v souboji se Vsetínem.

30. kolo, sobota 4. 1. 2014

HC Břeclav

Branky a nahrávky: 17. Blaha (Popolanský, Medřický), 58. Novák. Rozhodčí: Netopil – Goňa, Velinský. Vyloučení: 4:7. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 239.

Šurý – Šaur, Dora, Novák, Höss, Nedvěd, Nekoranec, P. Kovář, Strapina – Piskoř, Bolfík, Kučera – Zháňal, Haman, Popolanský – Medričký, Blaha, Bartoš – Průdek, Procházka, Gabriška

Šafránek – Kysela, Galvas, Kukol, Pavelek, Vrabel, Mosler – Černý, Měch, Wolf – Tůma, Chalupa, Vítek – Baďura, Vlašánek, Herman

Karel Suchánek (trenér HC Slezan Opava):

Zápas byl soubojem našich hráčů s brankářem Šurým. Soupeře jsme jasně přestříleli, ale gól jsme nedali. Chyběl nám větší důraz v předbrankovém prostoru. Nastoupili jsme bez čtyř hráčů, což nebylo ideální, ale i tak jsme to měli zvládnout. Jde o citelnou ztrátu.