Slezan vyhrál potřetí v řadě, nyní uspěl na ledě Nového Jičína

• středa 18. ledna 2012
  • Jan Šimek

Opavští hokejisté prodloužili svou vítěznou sérii už na tři utkání v řadě. Dnes jejich vzrůstající formu pocítili také Novojičínští, kteří vůbec nezachytili vstup do zápasu a po dvou rychlých brankách Mlýnka s Měchem museli dotahovat dvougólové manko. Po bezbrankové prostřední části duelu sice ve třetí třetině domácí zabrali a výsledkem bylo vyrovnání Macháčka v 51. minutě, ale krátce nato Slezanům přiřknul tři body nejlepší opavský střelec Tomáš Grofek, který upravil na konečných 3:2 pro Opavu.

36. kolo, středa 18. 1. 2012

2:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 45. Zedník (Pelikán, Andrýsek), 51. Macháček (Štěpják) - 11. Mlýnek (Tichý, Tůma), 15. Měch (Kocián, Černý), 54. Grofek (Černý, Kukol). Vyloučení: 4:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: --. Střely na branku: 33:24. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Šrámek - Andrýsek, Pelikán, Horák, Hradil, Gulda, Slavík - Toman, Macháček, Brynecký - Skaloš, Zedník, Štěpják - Uhlár, R. Gebauer, Tomášek

Šafránek - Bednárek, Faksa, Kysela, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Jurčík - Baďura, Měch, Herman, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Grofek, Vítek, Mlýnek