Slezan zdolal Bobry a po dlouhé době si z kluziště soupeře odváží výhru

• sobota 07. února 2015

Úvodní dvacetiminutovka zápasu mezi Valašským Meziříčím a Opavou gól nepřinesla. Skóre otevřel v šestadvacáté minutě Kocián, na jehož zásah zanedlouho navázal Polok. V téže minutě však snížil na rozdíl jedné branky kanonýr Martiník. Klid na hokejky dodal Slezanům ve třetí třetině Vítek, který se prosadil z dorážky. Jelikož už ve zbytku utkání žádná branka nepadla, připisuje si družina Karla Suchánka do tabulky tři cenné body za vítězství 3:1.

39. kolo, sobota 7. 2. 2015

1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 29. Martiník (D.Varga) - 26. Kocián (Vítek), 29. Polok, 51. Vítek (Kocián, Měch). Rozhodčí: Obadal – Blaha, Švarc. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Svoboda – Gulda, Finkes, Valentík, Adamík, Kovář, Kaluža, Jedlička – Kysučan, Kuchta, Cink, Škumát, Martiník, Studený, Matušenko, Baroš, D.Varga, Mar.Varga

Šafránek – Galvas, Kysela, Tůma, T. Černý, Mosler, Vrabel – Kocián, Měch, Vítek – Kafka, Chalupa, Wolf – Svoboda, Polok, Herman – L. Černý, Rousek, Vaněk.