Slezan ztratil dvoubrankový náskok a prohrál na Kladně

• sobota 30. října 2010
  • Jan Šimek

Opavští mladíci zakončili svou tři zápasy trvající pouť po venkovních stadionech. Po dvou porážkách v Brně (5:3) a Ústí nad Labem (1:0) Slezan opět bojoval o všechny body, nakonec ale stejně jako v posledním případě prohrál o jedinou branku. Slezan vedl ještě na začátku poslední třetiny 3:1, ale pak přišla domácí smršť a vyrovnání na 3:3 osmačtyřicet sekund před koncem základní hrací doby. Prodloužení gól nenabídlo a v nájezdech bylo šťastnější domácí Kladno, které tak vyhrálo v poměru 4:3.

16. kolo, sobota 30. 10. 2010

HC KEB Kladno

4:3sn (0:1,1:1,2:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 39. Palaščák (Strnad, Hybner), 57. Vyšín (Máša, David), 60. Steigauf (Hybner, Kužel), rozhodující nájezd Palaščák - 10. Vitásek (Mosler), 31. Pešut (Vitásek, Seidler), 43. Pešut (Verlič, Seidler). Vyloučení: 3:3 navíc Spusta (OPA) 10 min. OT za nesportovní chování. Využití: Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 42:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3.

Lejsek - Strnad, Bernat, Steigauf, Kužel, Máša, Medřický, Krpata, Doskočil, Redlich, Koranda, Tomáš, Drda, Hybner, Gutwald, David, Vyšín, Palaščák, Čurda

Novák - Faksa, Vitásek, Spusta, Mosler, Lichý - Pešut, Vítek, Trčka, Vaněk, Šimkovič, Baďura, Verlič, Džemla, Seidler