Špatný vstup do utkání v Pardubicích rozhodl o prohře juniorů

• sobota 18. prosince 2010
  • Jan Šimek

Opavská juniorka po včerejším nepovedeném duelu s Jihlavou cestovala na led pardubického Eatonu a nevedlo se jí ani tam. Po hororovém začátku totiž prohrávala 4:0 již v deváté minutě duelu, což bylo směrodatné pro celý osud zápasu. Slezan sice ve druhé třetině snížil na rozdíl jediné branky, ale domácí stihli ještě do konce oné tercie vstřelit pátý gól. Ve třetím dějství se již skóre neměnilo ani na jedné straně, a Pardubice si tak na své konto připisují vítězství 5:3

40. kolo, sobota 18. 12. 2010

HC Moeller Pardubice

5:3 (4:0, 1:3, 0:0)

Branky a nahrávky: : 2. Buchtele (Kousal, Radil), 4. Nosek (Buchtele, Hemský), 8. Kousal (Buchtele), 9. Křečan (Vlček, Kapec), 37. Zdráhal (Hemský) - 23. Baďura (Seidler, Vítek), 27. Dohnal (Seidler, Vitásek), 34. Seidler (Vítek). Rozhodčí: Kareš - Barvíř, Padevět. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku:29:25. Průběh utkání: 4:0, 4:3, 5:3.

Langhamer - Zdráhal, Beneš, Šťastný, Půhoný, Kousal, Škvor, Buchtele, Lenoch, Starý, Nosek, Křečan, Radil, Havlík, Hemský, Kapec, Vlček, Moučka

Trenčan - Faksa, Svoboda, Vaněk, Procházka, Vitásek, Vítek, Šimkovič, Otipka, Baďura, Džemla, Žídek, Koschatzký, Lichý, Dohnal, Seidler