Starší dorostenci nestačili na Přerov

• neděle 04. prosince 2011

V rámci 18. kola zajížděli starší dorostenci Slezanu Opava na led Přerova. Favorit byl v tomto utkání jasně daný, byli jím domácí Zubři. Ti se také chopili vedení hned v úvodu zápasu a do přestávky si vytvořili tříbrankový náskok. Konečný stav se nakonec zastavil na hodnotách 5:1. Čestný úspěch Opavy zaznamenal Cios. V dalším zápase čeká na Slezan Orlová. Tímto střetnutím se zároveň překlopí základní část do své druhé poloviny.

18. kolo, pátek 2. 12. 2011

HC ZUBR Přerov

5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Karola (Spěvák), 8. Kratochvíl (Andrýsek), 16. Kratochvíl (Běhal, Andrýsek), 25. Karola (Kratochvíl, Spěvák), 49. Kratochvíl (Šnirc) - 43. Cios (Juran). Rozhodčí: Doležel - Kratochvíl, Šedina. Vyloučení: 7:9, navíc Hudeček (Opava) 5 minut + do konce utkání, Cios (Opava) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 39:20. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Loučka - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Běhal, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Václavíček, Gremlica, Němec - Siegel, Padalík, Zatloukal

Kostka - Hlaváček, Dziadkowiec, Humplík, Pražák, Slavík, Volf, Hula, Hudeček, Hon, Cios, Horák, Rybka, Juran, Vopálka