Technika byla nad síly Slezanu, z Brna přijeli Opavští s prázdnou

• neděle 23. prosince 2007
  • Michal Berg

Na ledě brněnské Techniky se Slezanu nepodařilo navázat na domácí zápas se stejným soupeřem a výsledkem byla porážka 0:4. V úplně jiném světle než v Opavě se ukázal domácí brankář Pavel Nešťák, který byl hlavním strůjcem brěnského vítězství. Technika rozhodla už v úvodnu zápasu, kdy ve druhé minutě druhé třetiny vedla už 3:0 a Opava přes veškterou snahu nedokázala zápas zvrátit. Zápas se nepovedl sudímu Volfovi, podle zástupců obou stran nedokázal najít cit pro pousuzovníní zákroků a v jednu chvíli se na trestné objevilo hned devet hokejistů. Poslední zápas úvodní části sehraje Slezan doma 29. prosince proti Orlové.

21. kolo, sobota 22. 12. 2007

Technika Hockey Brno

4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

Branky: 7. Dostál (Sedláček, Mráz), 19. Dostál (Zapletal, Sedláček), 22. Sedláček (Dostál, Korotvička), 24. Benýšek. Rozhodčí: Volf. Vyloučení: 9:11. Využití: 3:0. Diváci: 100.

Nešťák - Habrovec, Zapletal, Kučírek, Halouska, Karlíček, Maksa - Mráz, Sedláček, Dostál - Korotvička, Šebek, Martinák - Benýšek, Špok, Matouš - Tobiáš, Neměc ml., Foltýn

Iláš - Kukol, Mičola, Bednárek, Vrábel, Čavrk, Podešva - Suchánek, Měch, Černý - Kocián, Polok, Kovalovský - Kříž, Tůma, Suchý.