V zápase dorostu padlo 15 branek

• sobota 15. září 2007
  • Michal Berg

První třetina, po které vedli hosté z Litvínova 1:0, nenasvědčovala tomu, že by se zápas měl strhnout v patnáctigólovou přestřelku. Přestože finální skóre 10:5 může vypadat z Opavské strany velmi dobře, trenér Kamil Konečný s předvedenou hrou spokojen nebyl. "Výsledek je lepší než předvedená hra. Možná pod vlivem dvou výborných výkonů v prvních dvou zápasech začali někteří hráči hrát víc na sebe než pro tým a zapoměli na to, že se musí i bránit. Hráli jsme taky hodně nedisciplinovaně, soupeř dal 4 góly z přesilovek a trestného střílení," uvedl hlavní kouč opavského dorostu. Třemi brankami se předvedla nová posila do útoku, šestnáctiletý Kamil Kinkor. "Hrál juniorskou soutěž v Americe za Chicago Fury, od minulého týdne je ale v našm týmu," upřesnil Kamil Konečný.

5. kolo, pátek 14. 9. 2007

HC Chemopetrol Litvínov

Branky a nahrávky: 18. Kinkor (Fišara), 26. Kinkor (Baďura), 27. Mach (Vaněk), 35. Kinkor (Baďura, Zacpal), 37. Rybár (Roupec), 38. Vítek, 45. Koschatzký (Vítek, Džemla), 46. Rybár, 49. Koschatzký (Vítek, Džemla), 51. Dohnal (Vítek) - 14. Kacuk (Rosol), 39. Kalousek (Krmenčík), 42. Hajný (Horák), 48. Racuk (Fejkl), 50. Heiml z TS.. Rozhodčí: Šír - Macoun, Řezáč. Vyloučení: 13:9. Využití: 6:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 48:23. Diváci: 80.

Orčík - Chvostek F., Dohnal, Kysela, Lebeda, Roupec, Rýpar, Zacpálek, Žídek - Baďura, Chvostek M., Džemla, Fišara, Kinkor, Koschatzký, Mach, Novák, Trčka, Vaněk, Vítek.

Neumann (35. Bína) - Bittner, Cesal, Eminger, Hora, Kousalík, Průcha, Zilcher - Černý, Fejtl, Heindl, Kalousek, Krmenčík, Lindner, Mackal, Račuk, Rosol, Smolík, Smolka.

Není k dispozici