Výhra dorostenců v Přerově

• pátek 17. února 2006
  • Jaroslav Šindelář, Tomáš Kubánek

O p a v a - Neuvěřitelných 32 dvouminutových trestů bylo uděleno v zápase dorostenců Přerova a Opavy. Slezané hráli o účast v playoff, naopak domácí chtěli vykřesat poslední jiskřičku naděje k záchraně. O tom, že se oba týmy v přesilovce trápí, mluvily jen tři využité přesilovky. Přesto nakonec padalo branek dost, když Slezané třikrát vedli, ale domácí dokázali ve třetí třetině srovnat na 3:3. V 54. minutě se ale podruhé trefil Gebauer a v poslední sekundě se do prázdné brány trefil Mlýnek. Tři body za asistence si navíc připsal Adam Kukla, a pomohl tak k tomu, aby Slezané dál zůstali na dostřel šesté Sarezy.

44. kolo, čtvrtek 16. 2. 2006

HC ZUBR Přerov

3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

Branky: 24. Surovec (Dostál), 40. Svoboda, 45. Berčák (Svoboda) - 19. Gebauer (Řezač, Kukla), 33. Koryčanský (Plánovský), 33. Džemla (Szewczyk), 54. Gebauer (Halasz, Kukla), 60. Mlýnek (Vítek, Kukla). Rozhodčí: Mikula - Vengřín, Ondra. Vyloučení: 15:17. Využití: 1:2. Diváci: 87. Střely na branku: 30:31.

Škůrek - Brož, Dostál, Juřena, Parýzek, Pospíšil, Řezníček - Berčák, Blaheta, Brumar, Gabriška, Hodaň, Svoboda, Ježek, Kopečný, Linet, Loskot J., Loskot M., Surovec.

Kučera - Dohnal, Gulda, Koryčanský, Kukla, Kysela, Mrkva, Plánovský - Baďura, Blaga, Džemla, Gebauer, Halász, Vítek, Kalina, Koschatzký, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Řezáč.