Z Kopřivnice se Slezan vrací s prázdnou

• sobota 31. října 2015

Opavští hokejisté dnes v Kopřivnici na body nedosáhli. Úvodní branku tohoto duelu vstřelil ve dvanácté minutě Červenka, jenž dokázal přetavit v gól přihrávku Sluštíka. Další branky padaly až ve druhé periodě. Nejprve se podařilo srovnat Chalupovi, na jeho přesný zásah ovšem Kopřivničtí nalezli odpověď ještě v téže třetině, jmenovitě Tomášek. V šestačtyřicáté minutě tentýž hráč chytře tečoval ránu Dusíka a rozdíl už byl dvoubrankový. Opavě se však podařilo tento náskok smazat, nejprve po přečíslení rozvlnil síť Mosler a v čase 50:23 vyrovnal Herman. V sedmapadesáté minutě se ale prosadil Pargáč a sedm vteřin před koncem řádné hrací doby přidal gól do odkryté klece aktivní Červenka.

15. kolo, sobota 31. 10. 2015

HC TATRA Kopřivnice

5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 12. Červenka (Sluštík), 37. Tomášek, 46. Tomášek (Dusík), 57. Pargáč (Sluštík), 60. Červenka - 33. Chalupa (Tůma), 46. Mosler, 51. Herman (Selingr). Rozhodčí: Fiedler – Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 5:3.

Vrba – Dusík, Jonáš, Jašek, Čintala, Jindřich, Marek, Merenda, Teper, – Kofroň, Sluštík, Suchý, Hrubý, Stránský, Slovák, Tomášek, Pargáč, Mach, Matějek, Horák, Červenka

Šafránek – Kysela, Vrabel, Černý T., Galvas, Tůma, Pavelek, Mosler, – Štindl, Herman, Rousek, Vítek, Hlista, Wolf, Selingr , Černý L., Svoboda, Chalupa