• čtvrtek 03. srpna 2017
  • Filip Lefenda

Fandíte nejen hokeji, ale i dalším sportům? V prodeji je unikátní permice

Opavští příznivci mají tento rok jedinečnou možnost zakoupit si speciální permanentku s názvem "Opava fandí". Ta jejího majitele spolu s jedním ženským doprovodem opravňuje ke vstupu nejen na hokejová utkání Slezanu, ale i domácí zápasy fotbalového Slezského FC a basketbalového BK.

„Permanentka, která umožňuje vstup zdarma nejen držiteli, ale také jeho dámskému doprovodu, se bude za 1590 korun prodávat v Turistickém informačním centru na Horním náměstí. Opatřena bude čárovým kódem, aby byl znemožněn vstup na jednu permanentku více osobám,“ uvedl 1. náměstek primátora Martin Víteček.

Permanentka slouží jako vstupenka nikoliv pouze na ligová utkání, ale i ta přátelská, případně pohárová.

„Chceme takto podnítit fanoušky k návštěvě různých utkání napříč sporty, které město financuje. Manažeři klubů se navíc tímto zavázali, že se termínově nebudou krýt domácí zápasy,“ dodal na vysvětlenou Víteček.