• úterý 22. listopadu 2016
  • Soňa Molatová | FOTO: Adam Krátký

Přiveze Opava další body z venkovního zápasu? Ve středu zamíří do Hodonína

V posledních dvou kolech se Slezanu daří. Poté, co vynuloval Techniku a podruhé v sezóně přivezl body z venkovního utkání, v sobotu se mu povedlo potrápit Porubu. Po dvou debaklech s ostravským celkem dohnala Opava zápas poměrně nečekaně až k samostatným nájezdům, po kterých padla. Ve středu se Opavští vydají do Hodonína, který v posledním utkání naprosto převálcoval Kopřivnici 10:0.

Začátek utkání: 18.00
Zimní stadion Václava Nedomanského
Rozhodčí: Škach – Bláha, Goňa

Po osmnácti odehraných zápasech se výsledky Drtičů jeví jako celkem nevyzpytatelné. V posledním utkání si vyjeli pro tři body do Kopřivnice, které nedovolili téměř nic. Hodonín svému soupeři nasázel deset branek a neinkasoval jedinou. Podobnou přesilu ale Drtiči předvedli po čtyřech prohraných utkáních (se Vsetín, Technikou, Porubou a Novým Jičínem).

Střípky z posledního utkání…

• Poslední společné utkání odehrála mužstva na ledě Opavy, která také vyhrála 5:2
  • První gól padl již 44 sekund po úvodním vhazování
  • V utkání zaznamenal hattrick Jakub Vítek, který se postaral o první i závěrečný gól Opavy. Kromě tří gólů na zbylé dva také nahrál