• čtvrtek 19. srpna 2004
  • Redakce

Prohlášení HC Slezan

O p a v a - Vedení HC Slezan se ohrazuje proti spekulacím, že za nesehráním zápasů se Sarezou a Olomoucí stojí stávka hráčů. "Přiznáváme, že finanční situace není nijak růžová, ale nejedná se o žádnou stávku. Hráči normálně trénují a k dalšímu přípravnému zápasu nastoupí," uvedl předseda klubu Vladimír Kocián. "Pokračují jednání s dalšími partnery, ve středu jsme dovedli do konce dohodu s pivovarem Bernard," dodal místopředseda klubu Mario Boubeníček.

Vedení klubu přiznává, že jisté pohledávky vůči hráčům existují, nicméně se pracuje na jejich zaplacení. "V období před začátkem sezóny má finanční potíže více klubů, je to proto, že sponzoři teprve začínají platit své příspěvky," řekl Vladimír Kocián.